dr n. biol. Katarzyna Właśniak

psycholog, psychoterapeuta, superwizor szkoleniowy Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, prezes Wielkopolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej w latach 2018-2021. Tytuł doktora w zakresie biologii medycznej uzyskała na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Kwalifikacje do prowadzenia psychoterapii zdobyła kończąc 4-letnią Szkołę Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz wieloetapowe szkolenie potwierdzone uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu psychoterapeuty Psychoterapii Skoncentrowanej na Przeniesieniu (TFP) w ramach International Society of Transference-Focused Psychotherapy (ISTFP). Doświadczenie zawodowe zdobywała również w Przychodni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia w Śremie, Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu oraz w praktyce prywatnej. 

Jako wykładowca współpracuje z Uniwersytetem im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu.

Prowadzi konsultacje psychologiczne i psychoterapię osób dorosłych, które doświadczają trudności w relacjach interpersonalnych (osobistych, rodzinnych, zawodowych), cierpią z powodu problemów osobowościowych czy zaburzeń osobowości (m.in. histeryczne, borderline, narcystyczne), zaburzeń psychosomatycznych, borykają się z depresją, zaburzeniami jedzenia (anoreksja, bulimia, otyłość), a także osób współuzależnionych, z syndromem DDA.  

Swoją pracę terapeutyczną poddaje superwizji u certyfikowanych superwizorów PTPPd, PTP i ISTFP.

Tel. 601-780-782